Appartementen Tea -
Umag - Istrië

prijs vanaf € 60 per nacht R.Boškovića 2, Umag
Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

De appartementen zijn gerenoveerd en bevinden zich op de begane grond van een gezinswoning gelegen in een rustige en groene omgeving. Elk appartement heeft een aparte ingang en een eigen terras met uitzicht op de tuin vol bloemen en exotisch fruit. De appartementen beschikken over een grote afgesloten parkeerplaats. Op slechts 5 minuten lopen van het appartement ligt een prachtig aangelegd beton- en rotsstrand aan de rand van een dennenbos. Het strand heeft 2 douches, een zandvolleybalveld en een café waar u drankjes en ijs kunt vinden. Het centrum van Umag ligt op slechts 7 minuten lopen van het appartement. In de stad kun je op elk moment van de dag alles vinden wat je nodig hebt (supermarkten en textielwinkels, bank, postkantoor, ziekenhuis). Elke dag worden er culturele en amusementsevenementen gehouden in de stad (Gouden Leeuw, Tomatenfestival, folkloreshows uit de hele regio,...). In juli wordt niet ver van het centrum van Umag het bekende ATP-tennistoernooi gehouden. Wij hopen dat u aangename en onvergetelijke momenten zult doorbrengen in Apartments Tea.

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

De aankomsttijd is na 14.00 uur en de vertrektijd vanuit het appartement is tot 10.00 uur. U kunt een appartement reserveren door een voorschot te betalen op een bankrekening. Het voorschot is de prijs van één overnachting. Het resterende bedrag van het verblijf wordt bij aankomst betaald. Een verblijf van maximaal 4 dagen (3 nachten) verhoogt de prijs met 30%.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 100 m
  • Strand 100 m
  • Centrum 200 m
  • winkel 200 m
  • Restaurant 100 m
  • Dokter 300 m
  • Apotheek 200 m
  • Bank 200 m
  • Postkantoor 200 m
  • Tankstation 300 m
  • Busstation 300 m
  • Haven 500 m
  • Sportactiviteiten 500 m
  • Discotheek 500 m
  • Casino 200 m
Soort strand
Beton
Rotsachtig
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Tea heeft
59292 keer bekeken sinds 24.02.2014.
Mirjana Romanjek Aanbieder vanaf 2014
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Frans
Sloveens
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Tea
Opmerkingen
B
Uitstekend! 5/5
Bára Valašské Klobouky ,
Verbleven in A4 , Augustus 2024 | Geweldige accommodatie

We verbleven afgelopen zomer in dit appartement. Het was gewoonweg geweldig. Vriendelijke eigenaren. Alles was perfect schoon. Het centrum is op loopafstand. Eén strand ligt bijna achter het huis en een ander op ongeveer 10 minuten lopen (10 minuten met kleine kinderen). Ik zou er zeker nog een keer verblijven

Reactie vertaald uit het engels - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Families met kinderen
Laatste advertenties
Appartementen Mara Krk Punat, Kroatische eilanden
Appartementen Villa Ankora Duće, Regio Split
Appartement Kix Rab Banjol , Kroatische eilanden
Villa Ana Prizna, Kvarner