Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Vinjerac en De regio van Zadar!

Appartementen Šarić -
Vinjerac - De regio van Zadar

prijs vanaf € 47 per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Ons huis is gelegen in het bovenste deel van Vinjerac op 5 minuten lopen van het dorpscentrum en het dichtstbijzijnde strand om te zwemmen in de zee en zwemmen. De balkons zijn geweldig met uitzicht op de zee en de berg Velebit. Wij verhuren 2 modern ingerichte appartementen met airconditioning, WiFi en HiFi-radio, op de eerste verdieping en de voordeur zijn de een door de ander. Elk appartement heeft een oppervlakte van 32m2 en bestaat uit: - badkamer met toilet, douche met warm en koud water, wastafel, spiegel en kast - keuken met koelkast, kasten met de nodige schotel, gasfornuis, gootsteen, tafel en stoelen - Zitplaatsen voor slapen en vakantie met een tweepersoonsbed van 2x1, 4m, 2 kleinere bedden of banken, kledingkast en een bagagedepot. Balkon en balkondeuren kijken uit op de zee en het noordoosten. Zomernachten zijn aangenaam en hoeven geen koeling met een airconditioner te bevatten. We bieden ook schone bedden en twee handdoeken per persoon voor 7 dagen. De barbecue voor uw gebruik bevindt zich op het terras op de begane grond

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 7360 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (32 m2)
InternetVerwarmingKoelkastHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf
€ 50 / nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 7361 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (32 m2)
InternetVerwarmingKoelkastHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf
€ 50 / nacht
Prijs vanaf € 47 per nacht
ID: 44589 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (32 m2)
InternetVerwarmingKoelkastHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 47 per nacht
Prijs vanaf
€ 47 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Dagprijs is inclusief accommodatie voor 3 personen. Het is mogelijk om 4 te accommoderen en het verhoogt de prijs voor 10 euro. Elk appartement heeft bedden voor maximaal 4 personen. Om uw reservering te bevestigen, dient u een aanbetaling van 75 euro per appartement op onze bankrekening te storten. Voor elke reservering geldt een toeslag van 25 euro voor het schoonmaken van het appartement en een huisdier voor elke reservering 30 euro. Gratis draadloos internet is beschikbaar voor gasten met een limiet van 100 MB per dag. Hoger internetverkeer kan worden gecontracteerd tegen een meerprijs.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 200 m
  • Strand 200 m
  • Centrum 400 m
  • winkel 400 m
  • Restaurant 300 m
  • Dokter 10 km
  • Apotheek 10 km
  • Bank 10 km
  • Postkantoor 400 m
  • Tankstation 14 km
  • Busstation 400 m
  • Treinstation 30 km
  • Vliegveld 30 km
  • Haven 25 km
  • Sportactiviteiten 25 km
  • Discotheek 15 km
  • Casino 30 km
  • Nationaal Park 25 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Vladimir Saric Aanbieder vanaf 2010
Spreekt:
Engels
Meer informatie over de verhuurder
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Šarić
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartement Seafront Stone House Pakoštane, De regio van Zadar
Appartementen Marijana Lastovo Skrivena Luka, Kroatische eilanden
Mate Garden Villa Biograd na Moru, De regio van Zadar
Appartement Vid Matulji, Kvarner