Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Zadar en De regio van Zadar!

Appartement Emar Residence -
Zadar - De regio van Zadar

prijs vanaf € 99 per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Het moderne, onlangs gerenoveerde appartement Emar Residence ligt in het centrum van de oude stad Zadar, naast de kerk van St. Krševan, op ongeveer 150 meter van de kerk van St. Donatus en Kalelarge, vlakbij de oude muren van Muraj, op een van de mooiste straten van Poljana Paus Aleksander III, in een gebouw op de 1e verdieping. Rustige ligging nabij de markt, vismarkt, parkeerplaats, bus- en taxistation en openbaar vervoer (100m). Het appartement beschikt over gratis WiFi, airconditioning (koelen-verwarmen) en een balkon. Het appartement heeft een slaapkamer met een groot kingsize bed voor twee personen met beddengoed, kledingkast, tv, airconditioning en een balkon. Badkamer met douche, wasmachine, föhn, verwarming, handdoeken. Woonkamer met keuken en eetkamer, volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, magnetron, koelkast, oven, waterkoker, grote driezitsbank, grote flatscreen-tv, tafel met stoelen, bureau, strijkijzer, kluis, airconditioning, grote ramen met uitzicht op de oude stad.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 99 per nacht
ID: 73586 A2 Appartement voor twee personen (45 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 99 per nacht
Prijs vanaf
€ 99 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Aankomsttijd is van 14:00 tot 22:00 uur, vertrektijd is tot 10:00 uur. Betalingsmogelijkheden: betaling op een bankrekening, betaling bij aankomst in contanten, Revolut. Bij het boeken van een afspraak wordt een voorschot van 30% van de totale prijs van het verblijf betaald. Roken en huisdieren zijn niet toegestaan.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Kosteloos annuleren kan tot 15 dagen voor aankomst, in dat geval wordt het voorschot of het volledige bedrag teruggestort. Als het verblijf volledig is betaald en de gast annuleert binnen 15 dagen, wordt een voorschot van 30% van de totale prijs van het gehele verblijf ingehouden.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 50 m
  • Strand 600 m
  • Centrum 10 m
  • winkel 30 m
  • Restaurant 30 m
  • Dokter 1.5 km
  • Apotheek 200 m
  • Bank 100 m
  • Postkantoor 50 m
  • Tankstation 1 km
  • Busstation 2 km
  • Treinstation 2 km
  • Vliegveld 13 km
  • Haven 300 m
  • Discotheek 700 m
  • Nationaal Park 15 km
Soort strand
kiezelstenen
Beton
Extra faciliteiten

Als u op reis wilt, helpen wij u graag met het organiseren en boeken van uitstapjes naar bijvoorbeeld de eilanden van Kornati of diverse natuurparken en nationale parken.

Edi Marnika Aanbieder vanaf 2013
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Emar Residence
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Vakantiehuis Serventic Brač Sumartin, Kroatische eilanden
Appartementen Morić Biograd na Moru, De regio van Zadar
Appartementen Stella Sveti Petar na Moru, De regio van Zadar
Holiday House Ana Seget Donji, Regio Split