Woning te huur in Diklo-Puntamika, 70m van de zee in een eigen park 1000m2. Ideaal voor een grote familie of vrienden. Het huis heeft 3 tweepersoonskamers, 1 driepersoonskamer, 3 badkamers met toilet, 1 toilet, keuken, eetkamer en woonkamer. Het huis is volledig ingerichte slaapkamers met beddengoed en handdoeken met veranderen elke 7 dagen, en een koelkast, gasfornuis, vaatwasser, koffiezetapparaat, waterkoker, wasmachine, SAT / TV, schoonmaak en anderen. Voor meer personen de mogelijkheid van 3-4 extra bedden, op aanvraag. In de tuin / park is een barbecue en een grote tafel met een paraplu, en het huis heeft een eigen parkeerplaats voor 3-4 auto's. Strand met bar ligt op slechts 70 meter van het huis, winkel 50m, infocentrum 300m. In de omgeving zijn tal van restaurants, bars, sportfaciliteiten, jachthavens ... Lokale bus naar de stad elke 15-20 min. Huisdieren zijn toegestaan.
Lees meer Accommodatie eenheden10% korting Bij het boeken, te betalen voorschot van 20%. In het geval van niet aankomst wordt de gast geen recht op een terugbetaling van het voorschot. De aanbetaling wordt uitgevoerd op de bankrekening van de eigenaar, en het verschil na aankomst. Prijzen zijn onderhevig aan verandering, afhankelijk van een kleiner / groter aantal personen in overeenstemming met de basisprijs lijst. Aankomsttijd van 14 uur. Vertrek niet later dan 10 uur. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via e-mail. Welkom!
Inlusief niet Toeristenbelasting.Helpen bij het organiseren van uitstapjes en andere extra activiteiten en faciliteiten.