Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Zadar en De regio van Zadar!

Villa Olana -
Zadar - De regio van Zadar

prijs vanaf € 400 per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Villa Olana ligt in een rustig deel van Zadar. en biedt gratis WiFi, accommodatie met airconditioning, een gemeenschappelijke lounge en een tuin met een buitenzwembad. De accommodatie beschikt ook over gratis privéparkeergelegenheid en een gedeelde keuken en grill. De villa heeft 5 slaapkamers (10 personen), 4 badkamers, beddengoed , handdoeken, een flatscreen-tv, een eetkamer, een volledig uitgeruste keuken en een patio met uitzicht op het zwembad. Gasten van de villa kunnen ontspannen op het terras. Villa Olana ligt op 3,8 km van het paleis van Providur en op 4,3 km van het Nationaal Museum in Zadar. De dichtstbijzijnde luchthaven, de luchthaven van Zadar, ligt op 10 km van de accommodatie

Lees meer Accommodatie eenheden
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

De reservering kan worden gemaakt met een aanbetaling van 20% op de bankrekening. Aankomsttijd is na 16.00 uur en vertrektijd is tot 10.00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Vanwege de annulering van de reservering, zullen we worden terugbetaald

Afstand vanaf de woning
  • Strand 4 km
  • Centrum 4 km
  • winkel 900 m
  • Apotheek 1 km
  • Tankstation 1 km
  • Busstation 5 km
  • Vliegveld 10 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Olana Babić Aanbieder vanaf 2016
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Bezienswaardigheden in de buurt Villa Olana
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Vakantiehuis Serventic Brač Sumartin, Kroatische eilanden
Appartementen Morić Biograd na Moru, De regio van Zadar
Appartementen More Nin, De regio van Zadar
Appartement Alar Pridraga, De regio van Zadar