Appartementen Micka -
Pašman Ždrelac - Kroatische eilanden

prijs vanaf € 50 per nacht Put Juravičevi 6, (9 ulica 6), Pašman Ždrelac
Waardering gasten gebaseerd op
2 reacties
Goed 3/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartementen A en B bevinden zich op de eerste verdieping, een terras met uitzicht op de zee en de zon wordt beschermd door luifels. De woonkamer heeft een tweepersoonsbed en een keuken. In een kleinere kamer heeft een stapelbed geschikt voor kinderen. Het appartement heeft een badkamer. Het appartement is geschikt voor maximaal 4 personen - 2 volwassenen en 2 kinderen. Het appartement beschikt over airconditioning. Appartement C is gelegen op de eerste verdieping, terras met uitzicht op het eiland en de zee. Het appartement heeft twee slaapkamers, een slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een met 2 eenpersoonsbedden. De woonkamer heeft een eenpersoonsbed en een keuken. Het appartement heeft een badkamer en is geschikt voor 4-5 personen. Het appartement beschikt over airconditioning. Appartement E is gelegen op de begane grond een terras met uitzicht op het eiland en de zee. Het appartement heeft twee slaapkamers, een slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een met 2 eenpersoonsbedden. De woonkamer heeft een eenpersoonsbed en een keuken. Het appartement heeft een badkamer en is geschikt voor 4-5 personen. Alle appartementen zijn uitgerust met TV en satelliet-tv, een koelkast van 180 liter. Meer op: www.micka-apartmani.com

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 29129 A4 Appartement voor vier personen (30 m2)
AircoTVSatteliet TVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 29130 A4 Appartement voor vier personen (30 m2)
AircoTVSatteliet TVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf € 55 per nacht
ID: 29131 A4 Appartement voor vier personen (50 m2)
AircoTVSatteliet TVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 55 per nacht
Prijs vanaf € 55 per nacht
ID: 29364 A4 Appartement voor vier personen (50 m2)
TVSatteliet TVKoelkastHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 55 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Wanneer het noodzakelijk is een voorschot 40% van het totale bedrag, terwijl het saldo betaald bij aankomst. Check-in is na 14:00 uur op de dag van aankomst en vertrek tot 12.00 uur op de dag van vertrek.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 100 m
  • Strand 300 m
  • Centrum 200 m
  • winkel 200 m
  • Restaurant 200 m
  • Dokter 10 km
  • Apotheek 10 km
  • Bank 10 km
  • Postkantoor 300 m
  • Tankstation 100 km
Soort strand
Zand
Beton
Rotsachtig
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Micka heeft
48653 keer bekeken sinds 09.04.2014.
Ivan Jagarčec Aanbieder vanaf 2014
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Sloveens
Meer informatie over de verhuurder
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Micka
Opmerkingen
N
Niet tevreden 1/5
Nema Ljubljana,
Verbleven in A4 , Augustus 2025 | Slechte ervaring

Zeer slechte ervaring met de gastheren. Naast het gebrek aan spullen in het appartement (toiletpapier, vuilniszakken, ...) waren we verrast door de zeer slechte houding van de eigenaar. De dag voor vertrek komt de eigenaar ons bevelen om op de vertrekdag om 9.00 uur te vertrekken, ondanks wat er staat dat het vertrek om 12.00 uur is. Lp

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Reactie

Geachte heer Perme, het spijt ons dat uw ervaring in onze accommodatie niet aan uw verwachtingen voldeed. Wat betreft de klachten over het gebrek aan basisbenodigdheden in het appartement, willen we u erop wijzen dat al onze appartementen vóór aankomst van de gast voorzien zijn van toiletpapier, vuilniszakken, handdoeken, beddengoed en andere basisbenodigdheden, zoals we dat voor elke gast zonder uitzondering doen. We willen ook graag de situatie met betrekking tot uw vertrek verduidelijken. Op uw verzoek hebben we u een extra verblijfsdag toegekend; de enige voorwaarde was dat u het appartement iets eerder zou verlaten om de schoonmaak en voorbereiding van het appartement voor de volgende gasten te organiseren. Mijn ouders, die op leeftijd zijn en persoonlijk waarde hechten aan de netheid van het appartement, hebben echt meer tijd nodig om alles zo goed mogelijk voor te bereiden als onze gasten doorgaans waarderen. Onze oprechte excuses als de communicatie op dat moment als ongepast werd ervaren - dat was absoluut niet de bedoeling. Ons doel is altijd om tegemoet te komen, zoals we in uw geval waren toen we u toestonden uw verblijf te verlengen. We nemen elke beoordeling serieus en proberen ervan te leren, maar we vinden het ook belangrijk om onze kant van het verhaal te presenteren, zodat toekomstige gasten een completer beeld krijgen. Met vriendelijke groet en veel succes, Micka Apartments

B
Uitstekend! 5/5
Barbora Polerady,
Verbleven in A4 , Augustus 2022 | Rustige en ontspannende vakantie

Zeer mooi, schoon en functioneel appartement met alles wat u nodig heeft voor een ontspannen en zorgeloze vakantie. Volledig ingerichte keuken (zelfs garde en pannenkoekenpan :) Prachtig uitzicht op de zee en het magische tikken van de klok vanuit de nabijgelegen kerk. De gastheren zijn erg aardig, gastvrij, warm en zorgen zeer goed voor de appartementen, het huis en de omgeving. De omgeving is rustig (eind augustus, begin september 2022), weinig toeristen. Neem iets leuks of goeds mee uit Tsjechië, we zijn het helaas vergeten, maar het verdient zeker aandacht :) Matlovac strandbeton, ondiepe en geleidelijke ingang met zand. We zijn met een paddleboard naar verschillende plaatsen in Pašman en Ugljan gereisd, dus Ždrelac was een uitstekende startlocatie. We zagen ook fietsers, de omgeving biedt veel mogelijkheden om te wandelen. We zouden de gastheer graag opnieuw bezoeken.

Reactie vertaald uit het tsjechisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantiemensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenRomantische mensen
Laatste advertenties
Appartement Skracic Murter, Kroatische eilanden
Appartementen Ika Kožino, De regio van Zadar
Appartementen Mašković Karbuni Korčula Blato, Kroatische eilanden
Appartement Marija Barbariga, Istrië