Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Hvar en Kroatische eilanden!

Uvala Pobij -
Hvar - Kroatische eilanden


Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Het huis is gelegen in een rustige baai, weerleggen, op 8 km van Gdinj op het zonnige eiland Hvar. Dit is een ideale plaats voor vakantie, vooral voor mensen die willen ontsnappen aan de stad drukte en ervaar het echte Robinson Crusoe. Verlichting in het huis is solar 12 V, is er een mogelijkheid van het opladen van mobiele telefoons, terwijl het water uit de tank. Het huis ligt op slechts 20 meter van de zee gelegen. Het bestaat uit vier comfortabele slaapkamers, 3 badkamers met toilet, twee ruime terrassen. Vanaf het terras, met een prachtig uitzicht over de baai, het weerleggen met een direct uitzicht op de zee, eilanden en Makarska. Gasten hebben de mogelijkheid van parkeren, barbecue, en speelplaatsen voor God. Ideaal voor gezinnen met kleine kinderen.

Lees meer
Capaciteit: 9 Kamers
Oppervlakte 100 m2
Grond 400 m2
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Voorschot op het bedrag van 10%, en de rest is om direct bij aankomst worden betaald.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 40 m
  • Strand 40 m
  • Centrum 8 km
  • winkel 8 km
  • Restaurant 8 km
  • Dokter 2 km
  • Apotheek 35 km
  • Bank 35 km
  • Postkantoor 35 km
  • Tankstation 35 km
  • Busstation 35 km
Soort strand
kiezelstenen
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Welkomstdrankje voor de gasten. Er is een mogelijkheid van het halfpension, ontbijt en diner met een menu naar keuze bestaat uit: verse vis of vlees, en wijn (0,50 liter per persoon). U kunt ook deelnemen aan het vissen met de eigenaar. Als u besluit op basis van halfpension accommodatie zijn 7-8 personen. Dit is inclusief een verblijf in het huis van de gastheer. Halfpension prijs is een extra € 20 per persoon / per dag. Kinderen onder de 14 jaar zijn vrijgesteld van het betalen.

Stipe Visković Aanbieder vanaf 2014
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Italiaans
Tsjechisch
Slowaakse
Russisch
Meer informatie over de verhuurder
Bezienswaardigheden in de buurt Uvala Pobij
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Morić Biograd na Moru, De regio van Zadar
Vakantiehuis Serventic Brač Sumartin, Kroatische eilanden
Appartement Kurtin Ugljan, Kroatische eilanden
Vakantiehuis Andjela Zadar, De regio van Zadar