Het huis is gelegen in een rustig dorp, 100 m van de zee. Het wordt omgeven door de natuur en biedt een fantastisch uitzicht op de zee en de eilanden. Het is ideaal voor twee gezinnen (6 2);
Inlusief wel Toeristenbelasting.
We hebben in augustus een fantastische vakantie gehad in dit vakantiehuis in Sevid en kunnen de accommodatie van harte aanbevelen!
Het huis was uitstekend uitgerust en bood werkelijk alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. We willen in het bijzonder de warme gastvrijheid van de eigenaren benadrukken. We werden zeer vriendelijk en hartelijk ontvangen – zelfs met heerlijke Kroatische specialiteiten als welkomstgeschenk. Het hele proces verliep soepel en prettig. Als we vragen hadden, konden we altijd contact opnemen met Roko, die altijd behulpzaam, vriendelijk en goed bereikbaar was.
De ligging van het huis is gewoonweg fantastisch. De zee is vlakbij en het uitzicht is prachtig. Precies wat je je kunt wensen voor een ontspannen vakantie in Kroatië.
We voelden ons helemaal op ons gemak en hebben een fantastische tijd gehad. Onze vakantie was perfect en we zouden zo weer terugkomen!
Een echte aanrader – hartelijk dank voor de fantastische tijd en de warme gastvrijheid!
We kunnen deze accommodatie absoluut aanbevelen. De eigenaren zijn erg aardig, attent en behulpzaam. Het appartement is ruim, biedt comfortabel plaats aan maximaal acht personen en voldoende privacy. Een groot pluspunt is de nabijheid van de zee, het prachtige uitzicht en de zeer redelijke prijs. We komen hier elk jaar terug en zijn altijd zeer tevreden. We komen hier graag weer terug. Hartelijk bedankt, Roko
We brachten 10 dagen door in het prachtige en pittoreske stadje Sevid. Het is een klein stadje met schitterende uitzichten en stranden. De gastheer en zijn ouders waren erg aardig en behulpzaam, en de communicatie verliep uitstekend gedurende ons hele verblijf. We werden verwelkomd met lokale lekkernijen. Het huis is van alle gemakken voorzien, zeer schoon en ruim genoeg voor acht personen. Het huis heeft een terras waar we ontbeten met een prachtig uitzicht op zee. Er is ook een overdekte barbecueplek met een tafel en banken aan de achterkant. De zee, winkels en kraampjes zijn vlakbij. Het huis ligt afgelegen, waardoor het er rustig en vredig is. Perfect voor wie niet van drukke steden en stranden houdt. We raden dit huis van harte aan voor een zomervakantie en bedanken jullie voor een fantastische vakantie.
Wij brachten in augustus een familievakantie door in Villa Josipa.
De gastheer en zijn ouders hebben ons hartelijk ontvangen, inclusief een hapje en een drankje.
De gastheer was erg vriendelijk en behulpzaam tijdens ons verblijf en reageerde snel op al onze vragen en opmerkingen. Heel erg bedankt voor de restaurantaanbevelingen, Riko!
De gehele accommodatie is gezellig ingericht, goed uitgerust en schoon.
We kregen ook een mooi afscheidscadeau, bedankt!
Het strand en de zee in de baai zijn verbazingwekkend mooi. Er zijn ook verschillende winkels en een leuk café aan het strand, waar ze ook verschillende soorten eten serveren.
Kortom, een heerlijke plek voor iedereen die op zoek is naar ontspanning.
Een prachtige, rustige en sfeervolle plek. Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaren. Een veilige, pittoreske omgeving. Het huis heeft alles wat je nodig hebt. Een cadeau met traditionele hapjes en een gratis verrassing. Prachtig uitzicht. Ik kan het van harte aanbevelen. We waren met twee gezinnen, drie en vijf, en we hadden voldoende ruimte en privacy. We raden het van harte aan.
Het huis is schoon en comfortabel voor maximaal 8 personen. De keuken heeft alles wat je nodig hebt om te koken. De apparatuur is nieuw. Een groot terras met prachtig zeezicht waar u heerlijk kunt eten. Daarnaast is er achter het huis nog een plek in de schaduw met een barbecue. Dicht bij de zee, dicht bij winkels en stands. Dit is een plek voor actieve mensen omdat het huis op een helling ligt. De toegangsweg vereist voorzichtig rijden. De stad is rustig en de gastheren zijn hartelijk en behulpzaam. Hartelijk dank voor een heerlijke vakantie!
Het vakantiehuis van Josip in Sevid voldeed aan al onze verwachtingen en meer - het is ruim, heeft een groot terras met prachtig uitzicht op de zee, grote kamers, een keuken met al het benodigde keukengerei, twee badkamers, een barbecue die we gebruikten... Perfect vriendelijke en behulpzame gastheren verwelkomden ons en stuurden ons weg met geschenken. Het huis ligt in een rustige straat en biedt de mogelijkheid voor een perfecte vakantie. Elke aanbeveling voor een zomervakantie voor mensen die rust willen, maar ook voor mensen met kinderen.
Een geweldige plek om te ontspannen met kinderen. Rust en stilte, alle benodigde spullen in de villa. Zeer aardige eigenaar en zijn ouders. We werden verwelkomd met een geschenk. Ik raad het ten sterkste aan.
Er waren 8 van ons. Het huis is ruim (4 kamers en 2 badkamers), schoon en goed uitgerust. De gastheren zijn erg aardig (ze verwelkomden ons met lokale specialiteiten). Een groot overdekt terras aan de voorkant - hier hebben we ontbeten en genoten van het prachtige uitzicht op de zee en het schiereiland.
Daarnaast is er een terras met een grote stenen grill en een tafel met banken, waar u 's avonds tijdens het barbecueën naar de sterren en natuurlijk de zee kunt kijken. Er zijn maar weinig naaste buren die een sfeer van rust en privacy creëren.
Het nadeel is een behoorlijk steile klim, maar het uitzicht maakt veel goed. Wij bevelen het van harte aan.
Uitstekende accommodatie, uitstekende gastheren, uitzicht op de zee vanaf het prachtige grote terras, de zee en het strand, een van de mooiste aan de Adriatische Zee, een rustige plek voor het gezin, ontspanning.
We komen weer terug
In juli 2017 hebben we 7 dagen doorgebracht in dit mooie huis. Het huis heeft alles wat je nodig hebt. Het was zeer goed schoongemaakt, goede bedden, zeer goede internetverbinding, op slechts een paar minuten lopen naar het strand, dat is niet overvol. Geen disco, maar er is een winkel en een bakker op 10 minuten lopen. En als u een beetje meer van de regio wilt zien, is het 10 minuten rijden naar Marina, 50 minuten naar Split of Šibenik, 25 naar Trogir. De familie verwelkomde ons als vrienden. Ik hield echt van de prosciuto crudo en kaas, bedankt voor dit aangenaam verblijf!
In augustus 2016 met onze vrienden brachten we een fantastische 10 dagen hier! Na het rijden 10 uur kregen we een prachtige baai en het schiereiland, die onmiddellijk zal je de aanblik van uw reis te vergeten en te genieten. De gastheren zijn vriendelijk, gastvrije mensen. Ze hebben ons hartelijk verwelkomd als oude vrienden. De plaatselijke zwarte wijn, proeven! Het huis is voorzien van alle gemakken, super rustige accommodatie. Het dorp ligt op 15-20 km straal van super stranden, watersporten, restaurants zijn beschikbaar. Als je van de rust in de ochtend en in de avond kunt u genieten van het uitzicht op zee vanaf het terras is deze plek voor u !! Ik raad aan !!
Het was onze eerste keer in Kroatië. Kuća za odmor Josipa was onze beste keuze. Sevid is een klein en gezellig dorp. Deze plaats is het beste als je wilt ontspannen en te ontsnappen aan de stad lawaai. De villa is gelegen op een heuvel en heeft een zeer mooi uitzicht. De accommodatie is zeer goed voor de familie vakantie, omdat het beschikt over alle faciliteiten: keuken met gerechten en een vaatwasser, twee badkamers, airconditioning, gezellige kamers, wi-fi, twee grote terrassen buiten de villa. Het heeft een mooie tuin ook.
De eigenaren van de villa waren zeer gastvrij en behulpzaam. Ik beveel deze villa voor al mijn vrienden.
Zomer 2014 hebben we doorgebracht in het pittoreske dorpje Sevid. We wisten niet eerder over iets hier, dus we zijn verwachtingen voldoen. Accommodatie in lodge Josipa konfortneho voldoende ruimte laten voor 8 personen. Twee badkamers voorzien sukromie 2 gezinnen. De apparatuur zeker rekening klimaat, vaatwasser en onbeduidende plaats, zeer mooi huis. We waren verrast door hun gastvrijheid, vriendelijkheid. Op ons te wachten om verfrissing uit de koelkast vol drankjes verwelkomen tot na de maaltijd tijdens uw verblijf .... bracht ons meloen, gaf advies over de rondvaart. Het huis zelf biedt ons een prachtig vrij uitzicht vanaf het terras op de prachtige open zee. Van huisjes heeft geleid een grote open haard met zithoek met dezelfde vrij uitzicht op de zee. We keken nocne kruisingen schip, zonsondergang, het was een balsem voor de ziel. Waartoe kolvek strand kregen we in een paar minuten. De stranden zijn divers, variërend van betovnové plaat, kruis grind in het water, en nooit strikken kliffen. Accommodatie in lodge Josipa in Sevid zorgt schitterende, vakantie team op zoek naar ontspanning, prachtige natuur, de prachtige heldere zee en Turcianske schoon. Zeker is dat de familie om deuren te staan. Dank u ♥
We brachten 6 mooie dagen in Sevidu.
Accommodatie was schoon, modern en uitgerust. Het huis is gelegen in een rustige plek, ideaal voor ontspanning en 's avonds gezelligheid en romantiek op het terras bij zonsondergang. Zee, strand, bakker en restaurants liggen op een paar minuten lopen. De gastheren ons allemaal ging uit om te voldoen en ons Totalan comfort.
We zijn ervan overtuigd dat we zullen volgend jaar breng uw vakantie in Sevidu in een huis voor vakantie Joseph. Bedankt voor alles, het was geweldig :)