Appartementen Oleander i Glicinija -
Banjole - Istrië

prijs vanaf € 65 per nacht Mušoga 5, Banjole, Banjole

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Het huis met twee appartementen en een parkeerplaats ligt in een klein, rustig dorpje in Mušoga-Banjole, op slechts 300 meter van het strand. Het is geschikt voor twee gezinnen. Appartement Oleander 2+2, op de eerste verdieping (zolder), is ideaal voor twee volwassenen of twee volwassenen en één of twee kleine kinderen. Het appartement is voorzien van airconditioning en bestaat uit een slaapkamer met tweepersoonsbed, een badkamer, een aparte kamer met twee slaapbanken, een minikeukenblok en een terras. Appartement Glicinija voor vier personen, op de begane grond, bestaat uit twee slaapkamers, een eetkamer, een keuken, een badkamer en een binnenplaats met natuurlijke schaduw. Er zijn talloze promenades langs de kust en fietspaden in de buurt van het appartement. Op tien minuten lopen vindt u een supermarkt, een bakker, een vismarkt, een apotheek, een fietsverhuur en diverse restaurants. Op slechts 6 km van het appartement liggen de stad Pula en het schiereiland Kamenjak met prachtige stranden, een heldere zee en een unieke Safaribar die u zeker moet bezoeken. Kom en geniet!

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 65 per nacht
ID: 76259 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (34 m2)
InternetVerwarmingKoelkastBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 65 per nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Inchecken in het appartement is om 15:00 uur en uitchecken om 10:00 uur. Wijzigingen in de aankomst- en vertrektijd zijn mogelijk, afhankelijk van de wens van de gast en in overleg met de gastheer. De reservering is definitief na betaling van de aanbetaling. Het bedrag van de aanbetaling wordt in overleg met de gastheer betaald.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 200 m
  • Strand 300 m
  • winkel 600 m
  • Restaurant 500 m
  • Apotheek 600 m
  • Tankstation 600 m
  • Busstation 5 km
  • Treinstation 7 km
  • Sportactiviteiten 1.2 km
  • Nationaal Park 19 km
Soort strand
kiezelstenen
Rotsachtig
Onze locatie
Toon accommodatie in de buurt Attracties in de buurt weergeven De advertentie Appartementen Oleander i Glicinija heeft
14103 keer bekeken sinds 06.06.2023.
Sara Ušić Aanbieder vanaf 2012
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Italiaans
Sloveens
Contactformulier
De inhoud van dit formulier wordt rechtstreeks naar het emailadres van de adverteerder verzonden en wordt enkel gebruikt voor informatie met betrekking tot de geselecteerde accomodatie. Gebruik van dit formulier op elke andere manier wordt gezien als misbruik van de algemene voorwaarden van Directkroatie.nl.
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Oleander i Glicinija
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Mara Krk Punat, Kroatische eilanden
Appartementen Villa Ankora Duće, Regio Split
Appartement Kix Rab Banjol , Kroatische eilanden
Villa Ana Prizna, Kvarner