Inlusief wel Toeristenbelasting.
Geweldig, vriendelijke gastheren die aandacht besteden aan elk klein detail om zorgeloos vakantie. Er zijn tal van attracties in het gebied, dat is gemakkelijk bereikbaar met de auto. KRK, Murter, Sibenik, Trogir ... We zijn ervan overtuigd dat we weer zullen komen dank u wel
Na 9 jaar van het huwelijk, mijn vrouw en ik gingen eerst naar de jaarlijkse gewricht. We waren zo in het mooie dorp Stubalj. Prachtige stranden, de zee, de mensen, de prijs is zeer redelijk. Maar wat voor ons is echt liet de beste indruk zijn onze gastheren Milica en Zoran. De prachtige mensen die uw verblijf werkelijk prachtige zal maken. Terwijl we met hen verbleven, hadden we het gevoel alsof we in de gasten met oude vrienden kwamen dat we niet hebben gezien honderd jaar! Danken hen voor dat! Als u op zoek bent naar een plek waar u uw vakantie door te brengen, Stubalj appartementen Red & Blue zijn voor u! Geloof me je zult er geen spijt!
Een prachtige plek en geweldige eigenaars. Nooit ergens voelden we ons zo welkom als hier. De eigenaren zijn prachtige mensen die zijn altijd beschikbaar om te zorgen voor het kleinste detail te nemen. Orde en netheid van het appartement is absoluut foutloos. Het strand is zeer dichtbij, maar niet erg schoon. Voor absoluut elke aanbeveling en wachten tot volgende zomer terug te keren.
Veel en oprechte dank u voor uw reactie! Het is altijd leuk om lof te horen, maar altijd beter. In afwachting van uw volgende bezoek, zullen we werken aan het verbeteren van ons aanbod.