Op zoek naar een leuke kleine huis in een rustig gehucht, 6 kilometer van de prachtige stranden van de beroemde badplaats? Chalet Philip misschien wel de juiste keuze voor u deze zomer. Het is comfortabel en gezellig ingericht huis van 70 m2, omringd door een steen binnenplaats en een heerlijk terras. Het bestaat uit een volledig uitgeruste keuken, badkamer met douche, twee slaapkamers (elk met een tweepersoonsbed) en een woonkamer. Het is ideaal voor vier personen, maar er is ook een slaapbank in de woonkamer, als een bed. Om een aangenaam verblijf in het huisje, de gasten hebben gratis toegang tot internet, een lcd-tv, outdoor grill, schone handdoeken en beddengoed, twee fietsen ... als je iets anders nodig hebt, voel je vrij om te vragen. Parkeren is naast het huis, maar u kunt parkeren op de binnenplaats. De toegang tot het huisje is zeer eenvoudig, dus het is toegankelijk voor mensen in een rolstoel. Wij zijn gevestigd in het centrum van Tribalj, supermarkt, bakker, postkantoor en een kerk zijn slechts een paar stappen. Het huis dat alle kleinere, schoon en gesocialiseerde huisdieren verwelkomt.
Lees meer Accommodatie eenhedenEen van onze familie verblijven meestal in het huis dat dezelfde werf deelt. We proberen om onze gasten behulpzaam te allen tijde, om hun zomervakantie ontspannen en zorgeloos. De goede ziel van het huis is Philip Sorko, dus als u besluit om uw vakantie door te brengen in ons huis, boeken en alle informatie met betrekking tot betalingen en verblijf ontvangt u via e-mail van Filipe. Wij verheugen ons op uw komst!
Inlusief wel Toeristenbelasting.Tribalj is een klein en rustig dorp in het Vinodoldal wordt begrensd door de bergen, met een aangenaam klimaat en prachtig meer (geweldig voor vissers!). Tribalj is ook een van de beste locaties voor paragliding en Hangliding in Kroatië. Wandelen, vissen, fietsen, wandelen, cross-country race lopen, paragliding, zwemmen in de prachtige stranden van Crikvenica .... De perfecte accommodatie voor mensen die genieten van een gezellige sfeer, mooie omgeving, natuur en rustige omgeving, maar die willen ook een paar minuten met de auto zal in het midden van de drukte, op de Crikvenica waterkant. Krk en het dichtstbijzijnde strand bevinden zich op slechts 7 minuten met de auto, en je kunt hop naar de prachtige stranden in Dramalj, Jadranovo, Selce, Kačjak, Novi Vinodolski ... Rijeka en Opatija, Krk, regio Plitvice Meren, of kan je dagtochten! En na een dag vol met diverse activiteiten, terug te keren naar uw vrede, in zijn hangmat in de achtertuin, met uitzicht op de bergen. Krk ligt op 6 km afstand. De rivier ligt op 27 km. Novi Vinodolski - 16 km. Novi Hotels en Spa Resort - 13 km. Selce - 10 km. Abbey - 41 km. Zagreb - 161 km. Krk - 41 km Plitvice Meren - 138 km Rovinj - 138 km. Pula - 133 km. Interessante plaatsen en activiteiten in de omgeving: Ethno Hotel Balatura Tribalj Paragliding Club Tribalj Drivenik Tower Kacjak Beach Crikvenica De nieuwe Spa Resort Novi Vinodolski Selce Liefde pad en Kissing vlekken Krk