Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Makarska en Regio Split!

Appartement Dubravka -
Makarska - Regio Split

prijs vanaf € 50 per nacht
Waardering gasten gebaseerd op
2 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Appartementen Dubravka bieden u om uw vakantie door te brengen in de familie huis in een rustige omgeving op een afstand van slechts 50 meter van het strand, in de buurt van het Park. Appartement Dubravka in haar 50 m2 binnenruimte biedt u een ruime woonkamer met keuken, een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een badkamer met toilet. In het appartement Dubravka zijn 2 airconditioners en 2 TV. Het appartement heeft een 40 m2 terras en een grote tuin met een open haard, van de weg ideaal voor kinderen en huisdieren. Gratis parkeerplaats voor een auto.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 29853 A2+2 Appartement voor twee personen + twee extra bedden (50 m2)
InternetAircoTVHuisdieren toegestaanBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf
€ 50 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Prijs is inclusief: beddengoed en handdoeken, de kosten van water en elektriciteit, keukengerei en andere huishoudelijke artikelen, parkeerplaats, evenals het schoonmaken bij vertrek. Reservering wordt bevestigd na de overdracht van 30% van het arrangement prijs op onze rekening. Indien, om welke reden dan ook, de klant wil om de reservering te annuleren, zal de borg volledig terugbetaald bij annulering ten minste 21 dagen voor aankomst. Toeristenbelasting is inbegrepen. Ideaal aankomsttijd van 12.00 uur en vertrektijd voor 09:00.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 50 m
  • Strand 50 m
  • Centrum 500 m
  • winkel 100 m
  • Restaurant 80 m
  • Dokter 200 m
  • Apotheek 300 m
  • Bank 300 m
  • Postkantoor 400 m
  • Tankstation 700 m
  • Busstation 400 m
  • Treinstation 70 km
  • Vliegveld 90 km
  • Sportactiviteiten 1 km
  • Discotheek 500 m
  • Casino 300 m
  • Nationaal Park 100 km
Soort strand
kiezelstenen
Željka Ravlić Aanbieder vanaf 2014
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Dubravka
Opmerkingen
Uitstekend! 5/5
O
Uitstekend! 5/5
OrangeWorld Zenica,
Verbleven in A2+2 , Juni 2018 | Makarska oasis 50 meter van de zee

Het mooie en ruime appartement met een prachtige tuin heeft ons verblijf in Makarska meer dan aangenaam gemaakt. Voor ons (een paar met twee jonge kinderen) alles was perfect, perfecte locatie, dicht bij het strand, promenade langs de zee met een groot aantal cafés en restaurants, dicht bij de winkels. De netheid van het appartement is zoals op de foto's, alles is nieuw en schoon en heeft alles wat je nodig hebt. Zeker zullen we vaste gasten worden, Alle lof voor zowel het appartement als de verhuurder. Ik raad het iedereen oprecht aan.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Actieve vakantieNachtlevenmensen die op zoek zijn naar rustOuderenFamilies met kinderenToeristen zonder autoRomantische mensenMensen met een handicapBezichtiging van bezienswaardigheden
R
Uitstekend! 5/5
Raso Prijedor,
Verbleven in A2+2 , Juli 2018 | Aangenaam en comfortabel

We verbleven in het appartement en we hebben alleen lof voor de accommodatie en de gastheer. Zeer comfortabel en comfortabel en is vooral geschikt voor kleine kinderen.

Reactie vertaald uit het kroatisch - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
Families met kinderen
Laatste advertenties
Appartement Sofia Dugi Otok Žman, Kroatische eilanden
Appartement Art Pula, Istrië
Appartementen Teo Raša, Istrië
Appartementen Noel Crikvenica, Kvarner