Inlusief wel Toeristenbelasting.
Van alle plaatsen waar we zijn geweest, dit is onze favoriet. We moesten om te ontsnappen aan de drukte terug naar huis en appartementen Kornelija waren de perfecte keuze. Het appartement waar wij verbleven is geweldig, het ziet er beter uit dan onze eigen flat :) en het uitzicht is geweldig. We hebben genoten van koffie drinken op het balkon en genieten van het uitzicht. De eigenaren zijn erg vriendelijke mensen, die ons gebak, drankjes en een gezellig praatje onder het genot van de rust en stilte. Podgora biedt zoveel activiteiten die u gewoon tijdens uw vakantie te vervelen. En in de avond kunt u genieten van de geluiden van de golven of een wandeling naar het centrum van de stad waar er zo veel restaurants, cafe's en live muziek bijna elke avond. U zult er geen spijt hier te komen.
Ik moet zeggen, dat deze appartementen zijn perfect. Hierbij moet worden opgemerkt, ten eerste, omdat het gemarkeerd in andere reviews, de locatie van deze appartementen is prachtig, de appartementen zijn echt in de buurt van het strand en het stadscentrum, in de tweede plaats, het interieur van deze appartementen is echt mooi en stijlvol, de appartementen zijn volledig uitgerust, met inbegrip van zaken als airconditioning, LED-tv, wasmachine, magnetron en enz, ten derde, de eigenaren van deze appartementen zijn erg vriendelijk, beleefd en leuke mensen. We hadden een fantastisch verblijf in deze appartementen, ik ben er zeker van, dat we terug naar deze plek zal komen. Ik heb al deze appartementen aan mijn vrienden en ik raad het ook voor degenen die willen een heerlijke vakantie in Podgora hebben.
Het was mijn eerste keer in Kroatië, en het was absoluut geweldig! De appartementen was gewoon perfect, alles wat ik nodig heb op het moment, te ontsnappen aan de grote stad lawaai, maar op hetzelfde moment in staat om verbazingwekkende eten in restourants, tijd doorbrengen in de prachtige stranden, het gevoel kroatische geest! De eigenaren was erg vriendelijk, down to earth mensen, ik genoot van elke minuut met hen te spreken. De flat zelf was erg niced ontworpen met alles wat je zou kunnen verwachten en natuurlijk met prachtige bezienswaardigheden uit balkon. Met andere woorden grote recomendations. Ik zal er snel terug komen. Bedankt voor alles!
Apartment's situatie was de beste plaats in kleine Podgora. Mooi uitzicht ower poort. Vlakbij het strand. Buurt reastaurant en winkels. Het appartement was geweldig, meer dan 3 sterren. Goede apparatuur in de keuken, boom vloer en in elke verdieping een balkon.
Het appartement is mooi, ingericht met stijl, met alle comfort heeft alles wat u nodig heeft voor een plezierige vakantie. Ligging van het huis is prachtig, dicht bij het strand, dicht bij de stad, en geen lawaai. Drie prachtige terras voor gezellige avonden ... De eigenaars zijn geweldige mensen die een verblijf in dit appartement heeft een bijzondere charme ... We vonden uw perfecte vakantie plek !!!