Appartementen in het familiehuis zijn gelegen nabij de zee en het kiezelstrand (afstand van de zee en het strand 30 m). Ze zijn gelegen op een ideale locatie die u een rustige familievakantie biedt, maar ook de mogelijkheid om nabijgelegen plaatsen en steden zoals Split, Omis, Trogir of Dubrovnik te bezoeken. Appartement A2plus 3, op zolder, bestaat uit een grote kamer (tweepersoonsbed) en extra bed, woonkamer met slaapbank, badkamer met douche en keuken voorzien van alle huishoudelijke apparaten en benodigdheden. Het appartement is voorzien van airconditioning. Het appartement heeft tevens een balkon. Appartement 30 m2 van 30 m2 bestaat uit een slaapkamer met tweepersoonsbed 140/200 en een extra bed 90-200 dat verder kan worden uitgebreid. Het appartement heeft een aparte keuken en badkamer met douche en een balkon. Appartement A7 1 van 110 m2. Op de eerste verdieping is er een woonkamer / slaapbank, badkamer, keuken en kamer met stapelbed. Op de tweede verdieping bevinden zich 2 slaapkamers met balkon en toilet Het appartement heeft ook een groot terras.
Lees meer Accommodatie eenhedenBetaling per girorekening met een verplicht voorschot van 20% van het totaalbedrag en de rest bij aankomst. Uitchecken voor 10:00 uur, inchecken vanaf 14:00 uur (mogelijkheid tot regeling). Minimaal verblijf 3 nachten.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Beste gasten, we doen ons best om ervoor te zorgen dat u zich veilig voelt in onze appartementen. We besteden speciale aandacht aan de zuiverheid die voor ons allemaal essentieel is. Wij bieden u een gratis annulering van 14 dagen voor aankomst met een aanbetaling. Als u annuleert binnen 14 dagen na de aankomst van het voorschot, houden we het volledig.
Gasten hebben strandstoelen, een eigen parkeerplaats en gratis toegang tot internet.
We waren al voor de tweede keer bij de familie en ik kan deze woning aanbevelen. Het is schoon, vredig, dicht bij het strand - hoewel je de weg oversteekt - maar het heeft ook plussen (hoewel het ook een klein nadeel is). Het grotere appartement heeft een uitgang naar het grote terras waar we de hele avond hebben doorgebracht. Ruimte voor auto's is bedekt (druiven groeien op gebouwde constructies - een leuke en interessante oplossing). Er zijn niet veel mensen op het strand en de meesten van hen zijn gezinnen met kinderen en je zou altijd een stuk van het strand zonder problemen kunnen hebben. Het water is schoon, warm en vol met vissen, krabben en is vooral schoon (maar je moet nog uitkijken voor echidnas - maar het is zo charmant). De kinderen waren erg blij. De eigenaren zijn aardig en behulpzaam, ze helpen je in geval van problemen. Vanwege de grote familie en vrienden (ook met kinderen en ook de tweede keer dat ze er waren) bereiden we maaltijden op onze eigen. Er was geen probleem omdat de keuken volledig is uitgerust en de winkels erg dichtbij zijn (één ongeveer 300 m, de andere ongeveer 700 m) en prijzen die vergelijkbaar zijn met de onze. Als iemand op zoek is naar entertainment, kun je altijd naar Split rijden - slechts ongeveer 10 km en de stad is fantastisch, vooral 's nachts. Ik denk dat we er weer zullen zijn. Regards Cezary
Alle informatie is consistent met de beschrijving en zelfs ter plaatse blijkt dat het beter is. Appartementen schoon en opgeruimd. Gelegen in een afgelegen gebied op een minuut van de zee met een kiezelstrand. Een paar kilometer van Split. Ik raad het ten zeerste aan, je zult niet teleurgesteld zijn, we zijn er voor de vierde keer geweest.