Volledig ingerichte appartementen met uitzicht op zee, op 3,5 km afstand van het stadscentrum, in Dolac. De 85 vierkante meter (A4 2, eerste verdieping) beschikbaar zijn twee slaapkamers, twee badkamers, keuken (magnetron, waterkoker, vaatwasser), woonkamer (LCD Smart TV sat.), Balkon en terras, wasmachine, en een prachtig uitzicht op de zee en het Nationaal Park Kornati.Preostali appartementen hebben een slaapkamer, balkon, keuken en badkamer. Al onze appartementen zijn uitgerust met airconditioning en hebben uitzicht op zee. Het strand ligt op 350 meter van het appartement. Gratis parkeergelegenheid en WiFi-internettoegang. Toeristenbelasting is in de prijs inbegrepen. Dolac ligt halverwege tussen Sibenik en Trogir en is omgeven door fietspaden. Terwijl je daar bent u kunt bezoeken, in aanvulling op de Kornati en Krka National Park.
Lees meer Accommodatie eenhedenBevestiging van de reservering na ontvangst van het voorschot in het bedrag van één nacht, de rest bij aankomst. Check-in na 13 uur, check out tot 10:00. Huisdieren zijn niet mogelijk in alle appartementen en extra kosten.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Iedere ochtend een busje brengt vers brood en broodjes op zijn plaats. Fruitmand als een geschenk.
Het appartement is gelegen op een heuvel, en er is een prachtig uitzicht op de zee, elke dag met enthousiasme, hadden we ontbijt en diner op het balkon. Deel Dolac is een kleine en rustige stranden zijn een beetje verder (de betere), gingen we met de auto. In de buurt van de belangrijkste NP Kroatië (Kornati, Krka, Paklenica), alles wat we bezochten. Adviseer ik ook het centrum van Primosten en Sibenik. De appartementen zijn voorzien van nieuw meubilair en apparatuur is voldoende en schoon alles. Toegang tot de kamers van de buitenkant - de trap. De eigenaar is erg vriendelijk en behulpzaam, in het midden van verblijf schone handdoeken bij aankomst en een fruitmand. Ik raad het restaurant op het strand pizzeria, ze zijn geweldig pizza tegen een goede prijs. Vakantie bij ons echt succesvol, bezochten we alles wat we gepland hebben en het werkte voor ons en het weer - temperaturen boven 30 ° C - in het begin van juni onverwacht. O): Het zou wel eens warmer zee zijn. Zeker aan te raden!
Zeer schoon, niets ontbreekt, alles is op zijn plaats, eigenaar erg leuk. Ik zou aanraden. Nou, het weer, zelfs in oktober vrij.