Volledig en modern ingerichte appartementen in een rustige toeristische plaats Zecevo Rogoznica, gelegen tussen Primošten en Šibenik Rogoznica. Bezoek onze site voor extra foto's en inhoud van het appartement.
Accommodatie eenhedenU dient bij aankomst in het appartement te betalen. U dient uiterlijk 14:00 uur in te checken en uiterlijk om 10:00 uur uit te checken
Inlusief wel Toeristenbelasting.Wij bieden het gebruik van open haarden in de tuin van het gebouw, bij ons kunt u het jacht Riviera 39 huren met een schipper die ervaren is in groot wild vissen met een schipper of zichzelf met de presentatie van een geldige vergunning voor het beheer van het schip.
mooie schone appartementen met uitzicht op zee, strandstoelen, parasols, kleine bar. Zeer vriendelijke eigenaar