DIDA appartementen zijn gelegen in een klein rustig dorp Okrug Gornji op het eiland Ciovo, op slechts 10 meter van de zee. De afstand van 3 km van het historische Trogir die onder bescherming van UNESCO geeft u de perfecte combinatie van vakantie en het verkennen van de geschiedenis en de cultuur van een klein Dalmatische stad. Op elk terras biedt uitzicht op de zee en de Kastela Bay. Alle appartementen zijn uitgerust met airconditioning, satelliet-tv en gratis internet. Al onze gasten zijn van harte welkom om de grill te gebruiken. Ontspannen met een cocktail bar op het strand. In de omgeving is er een café, een supermarkt waar elke dag vers fruit en verse groenten en vers vlees van superieure kwaliteit, restaurants en tennisbanen te vinden. Het eiland is ideaal voor obiteljke vakantie, en voor de jeugd op zoek naar leuke. Voor onze toeristen op zoek naar avontuur Ciovo biedt prachtige baaien en interessante onderwaterwereld waarin je zal zeker merken het onderzoek rijke zeeleven van Dalmatië.
Lees meer Accommodatie eenhedenDe betaling gebeurt bij aankomst in de accommodatie-eenheid, met dien verstande dat bij de reservering betaald voorschot op het bedrag van 40% van het totale bedrag dat is opgenomen in de totale prijs. Aankomst van 14:00 met de mogelijkheid van vroege toegang als het appartement in deze periode gratis en check out voor 10.00 uur. Toeristenbelasting is niet inbegrepen in de prijs en kost 1 euro per dag per persoon, kinderen onder de 12 jaar betalen geen belasting. Als het brengen van uw huisdier stuur ons een nota. Wij bieden ook een wasservice voor een extra toeslag.
Inlusief niet Toeristenbelasting.Als u geïnteresseerd bent zijn er een veelheid van extra activiteiten die wij als gastheren helpen organiseren om uw vakantie ingehaald net zoals je had gedacht. Ook in de directe omgeving van de beperkte appartementen DIDA er een mogelijkheid is het huren van een scooter, een auto huren, huur een boot en watersporten, zoals rijden op een jetski, buizen, zee skiën en nog veel meer.