Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Trogir en Regio Split!

Appartementen Villa Fjaba -
Trogir - Regio Split

prijs vanaf € 45 per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

De appartementen liggen naast de zee, Elk appartement heeft een terras met uitzicht op de zee, airconditioning, Internet (Wi-onbeperkt verkeer) - een gratis, volledig uitgerust, barbecue, groot terras met uitzicht op de zee, een grote groene tuin. Het gebied is 270m2 (huisvesting) 150m2 (terras). Alle appartementen hebben een eigen ingang en een terras met uitzicht op de zee. Openbare parkeerplaatsen - gratis. Het dichtstbijzijnde strand (voornamelijk gebruikt voor gasten) afstand 10m; kiezelstrand pier voor het aanmeren van boten. De appartementen zijn gelegen in Arbanija, een klein dorpje op het eiland Ciovo, die is verbonden met het vasteland. Deze nederzetting ligt op 4 km van Trogir, een stad museum onder bescherming van UNESCO. Het gebied Albanië staat bekend om zijn mooie stranden, bossen bedekt de kust en vele kleine baaien. De appartementen zijn ideaal voor een rustige familie vakantie zonder het lawaai en de toeristische drukte. Op zoek naar het nachtleven en entertainment, de nabijheid van Trogir, Trogir, Split en Primosten garant voor een goede tijd.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 85 per nacht
ID: 32519 A6 Appartement voor zes personen (75 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 85 per nacht
Prijs vanaf
€ 85 / nacht
Prijs vanaf € 45 per nacht
ID: 32520 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (35 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 45 per nacht
Prijs vanaf
€ 45 / nacht
Prijs vanaf € 45 per nacht
ID: 32521 A2+1 Appartement voor twee personen + extra bed (35 m2)
InternetAircoTVOntbijt inbegrepenBadkamer Meer details
Prijs vanaf € 45 per nacht
Prijs vanaf
€ 45 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Toeristenbelasting is inbegrepen in de prijs. Reserveren is 20% van de totale prijs. Aankomst bij het appartement na 14 uur, vertrek voor 10 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 10 m
  • Strand 10 m
  • Centrum 50 m
  • winkel 50 m
  • Restaurant 30 m
  • Dokter 4 km
  • Apotheek 4 km
  • Bank 4 km
  • Postkantoor 4 km
  • Tankstation 4 km
  • Busstation 4 km
  • Treinstation 10 km
  • Vliegveld 7 km
  • Haven 4 km
  • Sportactiviteiten 200 m
  • Discotheek 4 km
  • Casino 4 km
  • Nationaal Park 30 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Extra faciliteiten

Met het gebruik van het appartement en grill en een groot terras (75m2) met uitzicht op zee en het gebruik van ligstoelen en parasols. In de omgeving zijn tal van faciliteiten (beach bar, winkel, beach volleybal, basketbal, waterfietsen, jetski's, scooters ..).

Ljubica Mustapić Aanbieder vanaf 2014
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Villa Fjaba
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Roland Pula, Istrië
Appartement Murin Delfin Umag, Istrië
Appartementen Sabun Nin, De regio van Zadar
Appartementen Villa 5 Makarska, Regio Split