Het appartement is gelegen op de 2 verdieping van het huis, gelegen in het centrum van Tucepi. In de nabije omgeving (ongeveer 5 minuten lopen) alle faciliteiten voor een comfortabel verblijf. Vlakbij het strand, supermarkt, restaurants, bars, speeltuin, promenade, kliniek, kerk. Het appartement is niet in de eerste plaats door de zee en biedt rust en stilte. Appartement is echt plat, volledig uitgerust en je hoeft alleen te komen. Er zijn twee grote slaapkamers, met een tweepersoonsbed en een (3 normale bedden), ideaal voor een groot gezin of twee kleinere. Het heeft een grote woonkamer, terras, keuken, badkamer en hal. Het is volledig uitgerust - fornuis, twee koelkasten, een magnetron, airconditioning, tv, Wi-Fi, beddengoed, handdoeken ... Het appartement voordelen van een terras met een barbecue. Parkeren van de auto is in de buurt en kan worden gezien van het appartement. Voor de tweede auto parkeren in de buurt van de vergoeding van 5 euro per dag. Wij houden van huisdieren, maar nog steeds ons te vragen als u komt met je mee. Land is niet groot en vol met mediterrane planten en bloemen.
Lees meer Accommodatie eenhedenBoek accommodatie omvat een vooruitbetaling van het bedrag van een-daags verblijf in deze periode en de rest bij aankomst. BTW is inbegrepen. De rekening waarop u de betaling aan uw verzoek te verzenden. Tijd van aankomst in het appartement is 14, 00 uur, vertrek om 9, 30 uur in de ochtend. Wij houden ervan om onze gasten comfortabel en zich thuis voelen, en dat dienovereenkomstig en gedragen zich (de afwas doen, gooi de vuilnis, water de bloemen). Gewoon het appartement verlaten netjes. Wij verheugen ons op uw bezoek en aangename vakantie in de prachtige Tučepi.
Inlusief wel Toeristenbelasting.De prijs is inclusief een welkomstdrankje, zelfgemaakte rode wijn. De gastheren zullen u op de hoogte van de ontwikkelingen in de (zomer performances, muziek, dans) te houden en restaurants en excursies die worden georganiseerd in Tucepi (naar de eilanden Hvar, Brac en Korcula) aanbevelen. Voor de liefhebbers van de zee plezier in de buurt van de huur scooters, waterfietsen, een onderzeeër voor onderwater sightseeing, parachute uit een speedboot, een waterpark en andere attracties. Het is ideaal voor lange wandelingen door de zee, ga dan naar Makarska en Podgora. En er is een rondleiding door de berghelling, de beroemde natuurpark met een prachtig uitzicht op de centrale eilanden, en voor de lichte en winderige dag het uitzicht strekt zich uit tot Italië. Het is ideaal voor een bezoek aan Split, Trogir, Dubrovnik of Medjugorje.