Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Tučepi en Regio Split!

Appartement Vila Ana -
Tučepi - Regio Split

prijs vanaf € per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Volledig en modern ingerichte Villa Ana in een rustige buurt van Tucepi, op 10 minuten loopafstand van het centrum en de waterkant, waar alles plaatsvindt, en toch rondom het huis rust en stilte. Villa Ana heeft een terras en uitzicht op zee. Het strand ligt op 170 m afstand van de villa. De juiste plek met prachtige natuur. Er is gratis WiFi beschikbaar. Onze Villa is speciaal gebouwd voor toerisme en elk appartement heeft een aparte externe ingang wat belangrijk is voor privacy en rust. De eigenaren van het huis zijn altijd aanwezig en staan telefonisch, per e-mail en persoonlijk tot uw dienst want gedurende het seizoen verblijven ze in het huis in Tucepi. De accommodatie zal u voorzien van een flatscreen-tv. Sommige units hebben een eethoek en / of terras. We hebben een barbecue achter het huis en tafels waar u kunt eten en een praatje kunt maken. Eigen parkeerplaats, de mogelijkheid om de barbecue te gebruiken wanneer u maar wilt.

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs op aanvraag
ID: 68179 A4+2 Appartement voor vier personen + twee extra bedden (65 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs op aanvraag
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Om een reservering te kunnen maken is het noodzakelijk om een aanbetaling over te maken op de rekening die u na afspraak met ons op het e-mailadres zou ontvangen. Het bedrag van het voorschot is doorgaans € 200, -. De ideale tijd om bij het appartement aan te komen is tussen 12.00 en 14.00 uur. Vertrek uit het appartement is om 10.00 uur.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • Zee 100 m
  • Strand 100 m
  • Centrum 700 m
  • winkel 300 m
  • Restaurant 300 m
  • Dokter 4 km
  • Apotheek 800 m
  • Bank 4 km
  • Postkantoor 900 m
  • Tankstation 1.3 km
  • Busstation 4 km
  • Vliegveld 65 km
  • Haven 800 m
  • Sportactiviteiten 800 m
Soort strand
kiezelstenen
Extra faciliteiten

De appartementen zijn 65 m2 groot, schoon en zeer comfortabel tov COVID 19. Er is een aparte badkamer met toilet, en nog een toilet. We hebben ook twee aparte slaapkamers. De bedden zijn zeer comfortabel met matrassen van topkwaliteit. Bedlinnen wordt onderhouden in een stomerij en de appartementen worden zeer grondig gereinigd en ontsmet ivm COVID 19 Ideaal voor 6 personen. Gasten hebben de beschikking over een keuken met een woonkamer met een slaapbank, een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een kamer met twee eenpersoonsbedden, een kamer met kleerkasten, een toilet, een badkamer, een terras en het gebruik van een buitengrill.

Marija Jurisic Aanbieder vanaf 2021
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Meer informatie over de verhuurder
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Vila Ana
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Mara Krk Punat, Kroatische eilanden
Stenen huis Betlehem Krk Pinezići, Kroatische eilanden
Appartement Tramontana Iž, Kroatische eilanden
Appartementen Veronika Pašman Ždrelac, Kroatische eilanden