Beste gasten! In een gezinswoning op de begane grond verhuren wij 1 eenkamer- en 1 studio-appartement. Appartement met 1 slaapkamer voor 5 personen. De slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een extra bed (fauteuil 80x190). De woonkamer heeft een driezits slaapbank (bed 160x200). Studio-appartement is geschikt voor 3 personen of 4 als er 2 kinderen zijn. Het heeft een bed voor 2 personen en een hemelbed 140x200. Appartementen zijn voorzien van airconditioning, tv, wi-fi, grill en gratis parkeren voor de deur van het huis. De studio heeft ook een wasmachine. Voor het ene en het andere appartement is er een ruim overdekt terras geschikt om met vrienden te socializen. Op de begane grond van het huis is er een markt die goed gevuld is met basisgerechten en andere benodigdheden. Blauw strand met zand- en kiezelstrand en alles wat nodig is voor een aangename vakantie (restaurants, cafés, waterpark en andere faciliteiten) ligt op 400 meter afstand en is zo ver verwijderd van de eerste cafés en restaurants in het stadscentrum. Verblijfsbelasting, wi-fi, airconditioning, parkeren inbegrepen in de prijs.
Lees meer Accommodatie eenhedenBij het maken van een reservering dient u een overnachting te betalen op het nummer van de rekening die u bij de reservering ontvangt. U kunt inchecken van 13:00 tot 24:00 uur en uitchecken tot 09:00 uur. Gasten kunnen vroeg komen en dingen achterlaten als ze naar het strand willen gaan, zolang het appartement klaar is om te worden verwittigd via een bericht of een oproep.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Aan de voorzijde van het appartement is een ruime tuin die schaduw biedt en bescherming tegen nieuwsgierige uitzichten, en gasten kunnen gratis gebruik maken van seizoensgebonden fruit geteeld op een volledig ecologische manier (vijgen, granaatappel ...).