Spadina appartementen zijn gelegen in een rustige straat, op 5 minuten van de ruime, prachtige stranden en 5 minuten van het centrum van de stad met alle voorzieningen. We hebben 2 appartementen en 1 studio. . Gasten bieden beddengoed, handdoeken, en een volledig uitgeruste keuken en bieden een gratis, beveiligde parkeerplaats. in de tuin. Een daarvan is een studio-appartement voor 2 personen, de tweede is het appartement voor 4-5 personen (2 slaapkamers, keuken, badkamer en een terras, en een derde appartement voor 4-6 personen (2 slaapkamers, keuken, badkamer en balkon .. Alle 3 appartementen zijn voorzien van airconditioning, internet, satelliet / tv, en de gasten hebben de beschikking over een terras / balkon in elk appartement. Elk appartement heeft een eigen ingang Alle gasten kunnen gebruik maken van de grill in de achtertuin.
Lees meer Accommodatie eenhedenDe borg wordt betaald bij de reservering van 30% van het totale boekingsbedrag en door overschrijving op de rekening van Zagrebacka banka, en de rest wordt betaald bij aankomst in contanten. Aankomsttijd is 12, 00 uur en op, en het tijdstip van vertrek tot 10, 00 uur.
Inlusief niet Toeristenbelasting.Welkomstdrankje inbegrepen in de prijs
..... Ik beveel ten zeerste aan alle gezinnen met kinderen van alle categorieën van ouderen ...... ..... jongeren die houden van entertainment en het nachtleven ....... Appartementen Spadina raden we u niet schakelaars op het klimaat hebben, zelfs wanneer er reeds in cene.ubytovanie heel erg goed ruim schoon blizucko van de zee slechts 2 min.od zee.
Bedankt voor de leuke complimenten voor onze apartmane.Mi voor u als klant hebben we gewoon de beste napisati.Želimo u blijven hebben als gast en vriend.
Stijlvol en Superluksuzan appartement. Alles is super schoon en georganiseerd. Gastheren vriendelijk en leuke mensen.
Dino dank u en u bent een gast was geweldig.