Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Zagreb en Zagreb en Centraal Kroatië!

Appartementen Lavanda -
Zagreb - Zagreb en Centraal Kroatië

prijs vanaf € 35 per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Lavendel Zagreb, de appartementen liggen op een toplocatie in het centrum van de stad, in Haulikova 1 en Žerjavićevoj 7 A3 is onlangs gerenoveerd en is ideaal voor twee personen (1-3 personen). Gelegen op de begane grond en heeft 38 m2. Met een kleine kamer heeft ook een woonkamer met eethoek en een comfortabele slaapbank voor twee personen. A4 is een 3-kamer appartement 60 m2 op de 2e verdieping van een woongebouw. een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een woonkamer met een eenpersoonsbed en een eethoek en een woonkamer met een slaapbank. Beide appartementen hebben een volledig uitgeruste keuken met alle apparatuur, servies en bestek voor het koken en serveren van eten en drinken. De badkamer heeft een douche (A3), dat wil zeggen wanneer (A4), wasmachine, wastafel en toilet. A3 is oost en west georiënteerd A4 met uitzicht op de binnenplaats en de tuin, waardoor ze ideaal zijn voor wonen of vakantie maakt. Het bezitten van centrale verwarming, airconditioning (A4), gratis WiFi en kabel-tv

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 35 per nacht
ID: 17694 A3 Appartement voor drie personen (38 m2)
InternetTVSatteliet TVBadkamerTerras Meer details
Prijs vanaf € 35 per nacht
Prijs vanaf
€ 35 / nacht
Prijs vanaf € 50 per nacht
ID: 18134 A4 Appartement voor vier personen (60 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 50 per nacht
Prijs vanaf
€ 50 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Het totale factuurbedrag is verschuldigd bij aankomst. De tijd van binnenkomst in het appartement van de 14 uur, vertrekken van het appartement met 12 uur. Lees meer over de appartementen is te zien op: http://www.apartman-lavendel-zagreb.com Opmerking: Appartement A3 ligt in Haulikova 1, terwijl Appartement A4 heeft een 1,7 Žerjavićevoj ook in het centrum van de stad, en ze bevinden zich op 200 meter afstand.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Afstand vanaf de woning
  • winkel 10 m
  • Restaurant 50 m
  • Dokter 50 m
  • Apotheek 30 m
  • Bank 200 m
  • Postkantoor 200 m
  • Tankstation 200 m
  • Busstation 500 m
  • Treinstation 200 m
  • Vliegveld 150 km
  • Sportactiviteiten 1 km
  • Discotheek 500 m
  • Casino 100 m
Extra faciliteiten

Ze bevinden zich in de buurt van het prachtige park en een botanische tuin en ligt op slechts 300 meter van het centrale plein (Ban Jelacic-plein. Voor die gemotoriseerde, in de buurt van het tankstation, dat non-stop werken. Ideaal voor sightseeing van de stad, gelegen op 10 minuten lopen van het Kroatisch Nationaal Theater, Museum of Arts and Crafts, de Kroatische School Museum, de rector van de universiteit van Zagreb en het hoofdgebouw van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid en het Museum van Mimar. De dichtstbijzijnde tramhalte ligt op de Botanische Tuinen in Mihanovićeva straat, een paar minuten lopen van beide appartementen. Voor degenen die met de trein naar Zagreb, zijn de appartementen gelegen op 200 m en 300 m van het centraal station. Reserveringen: apartman.lavanda.zagreb@gmail.com

Marija Koštal Aanbieder vanaf 2012
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Bezienswaardigheden in de buurt Appartementen Lavanda
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartement Seaview Charme Sukošan, De regio van Zadar
Appartementen Atlija Biograd na Moru, De regio van Zadar
Appartementen Dalmatia Šibenik, De regio Sibrenik
Appartement Matos Seaside Luxury Escape Mimice, Regio Split