Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Imotski en Regio Split!

Villa My Inner Rest -
Imotski - Regio Split


Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Villa MIR - My Inner Rest is een terrein van 2.500 m2 met een eigen zwembad van 8x4m met massagestralen, een kinderspeelplaats en een tuin met biologisch voedsel. Het is gelegen in Poljici, Podbablje - een kleine plaats op slechts 15 km van Makarska en 10 km van Imotski. Deze vrijstaande villa heeft twee verdiepingen. Op de begane grond is er 1 kamer met twee aparte bedden met een extra bed, badkamer, toilet, ruime keuken met woonkamer. De keuken is volledig uitgerust met pannen, servies, enz. Voor de keuken is er een groot ruim terras met een gasbarbecue en uitzicht op de heuvels en bergen die het dorp omringen. Boven zijn er 3 slaapkamers met airconditioning en een badkamer. De twee grote slaapkamers delen een balkon. Er zijn ook 4 omheinde parkeerplaatsen op het terrein. In de hele accommodatie is gratis WiFi beschikbaar, evenals beddengoed, handdoeken, airconditioning en Netflix. De villa is geschikt voor maximaal 9 personen.

Lees meer
Capaciteit: 9 Kamers
Oppervlakte 140 m2
Grond 2500 m2
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Huisdieren: Huisdieren zijn niet toegestaan in het huis. Overig: Bij registratie wordt een aanbetaling van € 200 gevraagd. Roken in huis is niet toegestaan. Roken is echter buiten het huis toegestaan. * Het zwembad wordt gebruikt tussen 15 mei en 30 september. Check-in: 16:00 - 00:00 Check-out: 10:00 De prijs is 30% hoger voor alle verblijven korter dan 3 nachten BIJ EEN VERBLIJF VAN 15 DAGEN EN MEER - 10% KORTING.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Betalings- en annuleringsvoorwaarden: Een aanbetaling van 30% is vereist. Vooraf betalen kan via overschrijving. Als we 60 dagen of meer voor de aankomstdatum een annulering ontvangen, wordt de aanbetaling volledig terugbetaald. In alle andere gevallen wordt het voorschot niet geretourneerd.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 15 km
  • Strand 15 km
  • Centrum 10 km
  • winkel 800 m
  • Restaurant 10 km
  • Apotheek 6 km
  • Tankstation 3 km
  • Busstation 9 km
Extra faciliteiten

Het voordeel van de ligging is dat alle aantrekkelijke plekken heel dichtbij, goed verbonden en goed bereikbaar zijn. Imotski ligt op slechts 7 minuten van de villa. Het staat bekend om zijn middeleeuwse fort op de rotsen van Blue Lake. Een ander fenomeen is het Rode Meer, dat als een oog in het landschap lijkt. Er wordt gezegd dat beide meren door ondergrondse kanalen met de Adriatische Zee zijn verbonden. Aan de andere kant heeft u in slechts 15 minuten toegang tot de Makarska Riviera. Het zonnige klimaat en de lange kiezelstranden maken deze regio tot een populaire toeristische bestemming. Er zijn tal van restaurants, bars en nachtclubs in Makarska, maar u kunt ook per boot naar de eilanden Hvar en Brač gaan - die wij graag voor u organiseren. In slechts twee uur rijden bereikt u gemakkelijk de meren van Dubrovnik, Konavale of Plitvic

Ana Zujić Šare Aanbieder vanaf 2023
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Duits
Italiaans
Spaans
Meer informatie over de verhuurder
Bezienswaardigheden in de buurt Villa My Inner Rest
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Morić Biograd na Moru, De regio van Zadar
Vakantiehuis Serventic Brač Sumartin, Kroatische eilanden
Appartementen More Nin, De regio van Zadar
Appartement Alar Pridraga, De regio van Zadar