Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Sevid en Regio Split!

Villa Ante Škina -
Sevid - Regio Split

Waardering gasten gebaseerd op
1 reacties
Uitstekend! 5/5

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Een goed uitgeruste villa met een grote parkeerplaats en een prachtig uitzicht op zee biedt haar gasten een onvergetelijke ervaring en een welverdiende vakantie.

Capaciteit: 10 Kamers
Oppervlakte 220 m2
Grond 1500 m2
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

Aankomsttijd 14-16u Vertrektijd 10:00u Betalingsmodel in overleg Vooruitbetalingen 30% van het totaalbedrag of in overleg

Inlusief wel Toeristenbelasting. Boekingsbevestigingsdocument bij reservering
Annuleringsbeleid

Terugbetaling van het voorschot vindt alleen plaats na een gerechtvaardigde reden.

Afstand vanaf de woning
  • Zee 1 km
  • Strand 1 km
  • Centrum 1 km
  • winkel 1 km
  • Restaurant 500 m
  • Vliegveld 20 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Welkomstdrankje

Lovro Ivančević
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Meer informatie over de verhuurder
Bezienswaardigheden in de buurt Villa Ante Škina
Opmerkingen
Uitstekend! 5/5
B
Uitstekend! 5/5
Brina Ljubljana,
Verbleven in Villa Ante Škina , Juli 2025 | Heerlijke vakantie

Mijn gezin en ik brachten 7 dagen door in Villa Ante Škina. We raden het aan voor een rustige, ontspannen en comfortabele vakantie. Het huis is ruim, met 5 slaapkamers en twee badkamers, elk met een eigen wasmachine. De buitenruimte met een zwembad en een grote tafel onder de overkapping is ideaal om samen tijd door te brengen. De bedden en de rest van het huis zijn comfortabel en schoon, de keuken is goed uitgerust met twee potten en twee pannen, zout en basiskruiden. Het droogrek was erg handig. De dichtstbijzijnde, iets grotere winkel ligt op 15 minuten rijden. We bezochten het strand van Stari Trogir – 15 minuten met de auto – en het dichtstbijzijnde strand van Sevid, op 5 minuten van het huis. Beide stranden zijn prachtig, niet te druk en de zee is erg schoon. Er is een mini-fastfoodrestaurant en een ijssalon op het strand van Sevid. We reden twee keer naar het dichtstbijzijnde stadje Primošten, voor boodschappen en avondeten (ongeveer 25 minuten). Wij hadden ook een hond bij ons en die genoot erg van het buitenleven. De gastheer en gastvrouw waren zeer vriendelijk, behulpzaam en gul.

Reactie vertaald uit het sloveens - Bekijk origineel
Ik zou dit aanbevelen aan:
mensen die op zoek zijn naar rustFamilies met kinderenMensen met huisdieren
Laatste advertenties
Appartementen Zlata Pag Stara Novalja, Kroatische eilanden
Appartement Skracic Murter, Kroatische eilanden
Appartementen Villa Luna Maris Starigrad Paklenica, De regio van Zadar
Appartementen Ika Kožino, De regio van Zadar