Wij bieden volledig gemeubileerd appartement met een balkon, gratis WiFi, airconditioning, satelliet-tv en een eigen parkeerplaats. De keuken is uitgerust met elektrische en magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker, koelkast en andere noodzakelijke apparatuur in de woonkamer en in de kamer is er een flatscreen-tv. Pebble Beach ligt op 300 meter van de appartementen, waar u kaartjes kunt kopen voor de dagelijkse boottochten naar de Elafit eilanden in Dubrovnik. Appartement Marina is gelegen op 1 km van het centrum van Cavtat, die een extra aanbod van winkels, postkantoren, musea, bars en uitstekende restaurants. Dit is ons eerste jaar van het huren van appartementen in het huis is bijna allemaal nieuw.
Lees meer Accommodatie eenhedenVoor de realisatie van de reservering, de klant moet betalen 20% op voorhand van de overeengekomen prijs op de bankrekening van de eigenaar van het appartement, en het resterende bedrag moet worden betaald bij aankomst. Check-in is na 14:00 uur en vertrek voor 10.00 uur. Voor een verblijf langer dan 7 dagen heb je 10% korting.
Inlusief wel Toeristenbelasting.Wij zijn hier als u vervoer van de luchthaven en de rug nodig hebben. Als u nog vragen neem dan gerust contact met me op.
Uitstekende locatie, een appartement met nieuwe meubels, apparatuur en het gereedschap, parking, rust en stilte, zeer schone lucht - een kalmerende (anti - stress) Hosts erg aardig en beleefd, altijd beschikbaar. Geweldige mensen, prachtige accommodatie, een prachtige ervaring in een prachtige stad, een prachtig uitzicht op de zonsondergang.