Oeps, deze accomodatie is helaas niet meer beschikbaar. Geen paniek, wij kunnen u vergelijkbare accomodatie bieden in de omgeving van Šibenik en De regio Sibrenik!

Appartement Secondo Piano 1 -
Šibenik - De regio Sibrenik

prijs vanaf € 60 per nacht

Meer informatie over de verhuurder
Beschrijving van de woning

Volledig en modern uitgerust, comfortabel appartement in een rustig deel van de stad. Het appartement bestaat uit twee slaapkamers, een keuken, eetkamer, woonkamer, badkamer, gastentoilet, hal en balkon. Geschikt voor gezinnen met kinderen, maar ook voor alle leeftijden. De woning is voorzien van airconditioning en de keuken is volledig uitgerust. Er is moderne apparatuur aanwezig in het appartement. Parkeren is gratis, reserveren is niet nodig. De woning ligt direct aan het park en de kinderspeelplaats. Het gebouw heeft een lift en is ook toegankelijk voor mindervaliden. Een supermarkt bevindt zich op 50 meter afstand van de woning. Fastfood en een koffiebar bevinden zich op 10 meter afstand en het dichtstbijzijnde restaurant ligt op 1 km afstand. De woning ligt op 1,5 km van het stadscentrum en op 1,2 km van het stadsstrand. Het is 15 minuten rijden naar het Nationaal Park Krka (11 km).

Lees meer Accommodatie eenheden
Prijs vanaf € 60 per nacht
ID: 83510 A4+1 Appartement voor vier personen + extra bed (86 m2)
InternetAircoTVBadkamerKeuken Meer details
Prijs vanaf € 60 per nacht
Prijs vanaf
€ 60 / nacht
Overige informatie
Betaling en opmerkingen

De reservering van het appartement wordt definitief na aanbetaling van 30% van het totale bedrag. Aankomst/inchecken in het appartement vanaf 15.00 uur en vertrek/uitchecken uiterlijk om 10.30 uur, maar we kunnen over alles in overleg gaan.

Inlusief wel Toeristenbelasting.
Annuleringsbeleid

Bij annuleringen gedurende het zomerseizoen behoudt de accommodatie zich het recht voor om de aanbetaling in te houden indien de gast de reservering 15 dagen voor aankomst annuleert.

Afstand vanaf de woning
  • Strand 1.2 km
  • Centrum 1.7 km
  • winkel 50 m
  • Restaurant 20 m
  • Dokter 40 m
  • Apotheek 500 m
  • Bank 50 m
  • Tankstation 1.3 km
  • Busstation 3 km
  • Treinstation 3 km
  • Vliegveld 50 km
  • Haven 5 km
  • Sportactiviteiten 40 m
  • Discotheek 3 km
  • Casino 1.9 km
  • Nationaal Park 11 km
Soort strand
Zand
kiezelstenen
Beton
Rotsachtig
Extra faciliteiten

Welkomstdrankje is bij de prijs inbegrepen, evenals basis toiletartikelen in de badkamer.

Anna
Spreekt:
Kroatisch
Engels
Italiaans
Meer informatie over de verhuurder
Bezienswaardigheden in de buurt Appartement Secondo Piano 1
Verbleef u hier? Plaats een reactie!
Laatste advertenties
Appartementen Villa Andreja Pag, Kroatische eilanden
Appartement Katić Baška Voda, Regio Split
Appartementen Danica Nin, De regio van Zadar
Vila Leyandii Ražanj (Rogoznica), De regio Sibrenik